• Розмови стали негативними

Якщо без сварки не можете поговорити з партнером на будь-яку тему, то це одна із ознак того, що варто ці стосунки завершити. Про це розповів експерт Джеймс Пріс у виданні Independent.

Цікаво 5 універсальних ознак здорових стосунків: як визначити

"Гнів і негатив є ознакою глибоко укорінених проблем між вами і вашим партнером. Це і стане руйнівним", – пояснив Джеймс Пріс.

• Зазнаєте фізичного, сексуального, словесного, емоційного насильства

Якщо трапляється будь-яка форма жорстокого поводження – це попереджувальний знак, що варто припиняти стосунки. Про це розповіла психологиня Мадлен Мейсон Роантрі.

Ми не говоримо про одноразовий інцидент, коли ви випадково образили когось у нападі люті, а про погану поведінку, яка трапляється часто, особливо систематично,
– повідомила Мадлен Мейсон Роантрі

"Коли така поведінка є відображенням чийогось характеру. Та ознакою відсутності здатності контролювати свої емоції", – додала психологиня.

• Перестали бути пріоритетом для партнера

Приділяти час одне одному не має бути проблемою для пари. "Якщо партнер воліє випити разом зі своїми друзями або зробити що-небудь інше, крім побачення та проведення часу з вами, ви повинні поцікавитися чому", – розповів Пріс.

Якщо у відповідь чуєте лише виправдання, чому людина не може з вами спілкуватися – час задуматися.

• Відчуваєте завжди напругу

Мейсон Роантрі повідомила, якщо постійно стежите за настроєм свого партнера і поводитесь таким чином, щоб мінімізувати ризик його засмучення, гніву чи жорстокості, то у відносинах щось не так.


Напруга в парі / Фото Insider​

Під цим впливом, ви можете навіть перестати займатися тим, що вам подобається, аби зробити партнера щасливішим.

• Не весело разом

Інколи стосунки можуть бути буденними, проте вони також повинні бути веселими. "Якщо вас легко засмучують або втомлюють звички та примхи вашого партнера, ви просто витрачаєте час", – повідомив Прес.

• Несумісний спосіб життя та цінності

Деякі пари можуть бути зовсім різними, але у них чудові стосунки. Для інших розбіжності можуть бути занадто великими. Тоді ви повинні запитати себе, чи дійсно хочете йти на такі жертви.

Серйозні розбіжності в поглядах можуть проявлятися, наприклад, у бажанні мати дітей, жити поруч із сім'єю, мандрувати по світу чи будувати стабільний сімейний затишок.

Різні думки партнерів не завжди є серйозною перешкодою, але якщо ви не можете дійти згоди в чомусь глобальному – це може бути явною ознакою того, що ви не підходите один одному.

• Друзі та сім'я не люблять вашого партнера

Близькі люди не можуть вирішувати долю стосунків двох людей. Проте, якщо вони негативної думки про партнера, ви повинні їх вислухати і зрозуміти, в чому проблема.

Читайте також Як пережити зраду та зберегти стосунки: поради психолога

Експерти кажуть, коли закохуєшся в когось, то захоплюєшся цією людиною. Тому емоції можуть перешкоджати побачити якийсь негатив.