Так батьки намагаються підтримати одне одного в подібних ситуаціях через гумор. Всі фото можна побачити за тегом #whyismykidcrying в Instagram.

Цікаво Незвичайні персонажі з малюнків синів: як батька надихає творчість його дітей – фото

Переважно на таких кадрах зображені діти від 2 до 4 років. Психологи пояснюють, що в цьому віці малюки проходять досить сильну кризу, вчаться відстоювати себе, свої ідеї та бажання.

При цьому дитина не завжди може пояснити й навіть зрозуміти, чого хоче. Також капризи можуть посилюватися на тлі втоми або емоційного виснаження.

Фото від батьків

Щоб уникнути істерик та заздрощів, сестричкам купили абсолютно однакові костюми. Проте цей метод не спрацював. Молодша донька все ж залилася сльозами, заздрячи костюму старшої.

Чому моя дитина плаче
Однакові костюми / Фото Instagram

"Сьогодні я дуже поганий батько, бо він раптом захотів свій велосипедний рюкзак, який я не взяв з собою в парк. Бо його насправді не існує", – написав один з батьків.

Чому моя дитина плаче
Відсутність рюкзака / Фото Instagram

Хлопчик плакав, бо батьки відмовилися "вимикати" сонце, щоб його гарбуз міг світитися.

Чому моя дитина плаче
Не "вимкнули" сонце / Фото Instagram

"Він з'їв свою сирну паличку і попросив ще. Коли я дістала ще одну, він викинув її, бо це була не та, яку він хотів. Він хотів ту паличку, яку він вже з'їв", – розповіла мама в соціальних мережах.

Чому моя дитина плаче
Не та сирна паличка / Фото Instagram

Дівчинка розплакалася, бо мама не дозволила залізти їй в духовку.

Чому моя дитина плаче
Не дали залізти в духовку / Фото Instagram

А цій маленькій дівчинці не дали їсти собачі іграшки, що дуже засмутило.

Чому моя дитина плаче
Не дали їсти іграшки собаки / Фото Instagram

Неправильна подача холодного десерту засмутила і цього 2-річного хлопчика. Все через те, що тато полив шоколадне морозиво шоколадним сиропом.

Чому моя дитина плаче
Не таке морозиво / Фото Instagram

"Життя дуже складне. Особливо, коли ти не можеш взяти книгу, яку хочеш, тому що сидиш на ній", – написала мама хлопчика.

Чому моя дитина плаче
Не може взяти книгу / Фото Instagram

Читайте також Щира дружба дітей з тваринами: фотограф показала вражаючі кадри

Психологи запевняють, що такий час дорослішання дитини потрібно просто пережити. Це є нормою віку, нічого страшного в цьому немає.