Цікаво, що згідно з дослідженням, люди, які обманюють другу половинку в своїх перших стосунках, схильні ще більше обманювати кожного наступного партнера. Але чому люди обманюють – у цьому намагалися розібратися експерти видання Lady.Tochka.

Цікаво! Брехня у стосунках: 6 причин, чому чоловіки обманюють

Причини брехні в стосунках

  • Брехня "на благо"

Часто людина приховує неприємну правду від другої половинки, щоб не засмутити її/його чи не посваритися через це.

  • Боязнь реакції другої половинки

Якщо у минулих відносинах (або в минулому з нинішнім партнером) ваша друга половинка дивно зреагувала на якусь інформацію від партнера, то вже вдруге людина може не приховати цю інформацію.

Наприклад, хлопець міг злитися, якщо дівчина спілкувалася з кимось, хто йому не до душі, або відповідала на дзвінки колишнього тощо. Тому коли це повториться, дівчина вже не зізнається про це коханому.


Партнери бояться правдою засмутити другу половинку / Фото NewsDaily

Але це може зруйнувати стосунки, адже з часом все таємне стає явним. Так, ви чи ваш партнер може проговоритися, помітити щось в телефоні, отримати оповіщення з відміткою на фото тощо – є безліч способів "попастися на брехні". А це призведе до втрати довіри та, можливо, навіть до сварки чи розриву.

Як припинити брехати партнерові

  • Не бійтеся говорити про те, що вас турбує

Парі буде набагато простіше будувати союз, в якому можна спокійно все обговорити і не боятися критики чи дурних сварок.

  • Пояснюйте один одному свої мотиви

Інформація, яку ви приховали, може викликати обурення. Тому краще поясніть свій вчинок. І пам’ятайте, що у партнерів можуть бути особисті таємниці один від одного.


Вмійте пробачати кохану людину / Фото Ukrmedia

  • Вибачайте

Ідеальних людей не буває, і часто ті, кого ми любимо, бувають трохи незрозумілими. Тому навчіться прощати один одного за маленьку брехню та бути терплячими до коханої людини.

  • Будьте готові працювати над відносинами

Це набагато складніше, ніж сваритися, але набагато ефективніше на перспективу. Якщо ви хочете позбутися брехні в парі, станьте відкритими один до одного, припиніть приховувати інформацію та працюйте над стосунками.