Ньюман опитав понад 200 невірних чоловіків, щоб дізнатися, що саме підштовхнуло їх до зради, пише видання Business Insider.

Цікаво! Як правильно закінчити стосунки з партнером: пояснення психологів

З’ясувалося, що 48% чоловіків відповіли, що зрадили своїй другій половині через емоційну незадоволеність. Тобто брак уваги і душевного тепла є ключовими факторами чоловічих зрад.

"Чоловіки набагато більш чутливі істоти, ніж може здатися на перший погляд, і якими сприймає їх суспільство. Вони потребують похвали і захоплення, тому якщо недоотримують цього в сім'ї, намагаються знайти на стороні", – пояснив психотерапевт.

Часто цю необхідну похвалу і визнання чоловіки можуть отримати в офісі. І як показує дослідження, близько 40% невірних чоловіків зрадили саме з колегами. Чому? Психотерапевт запевняє, що жіноча частина колективу частіше хвалить чоловіків за добре виконану роботу, що неодмінно підвищує їх самооцінку.

Цікаво, що фізична привабливість також не відіграє важливої ролі у зраду, як думають жінки. З’ясувалося, що близько 88% чоловіків зраджували дружинам чи дівчатам з менш привабливими жінками.

Але незалежно від причини, що підштовхнула чоловіків до зради, 68% з них відчувають почуття провини.