Непересічну історію австралійського подружжя оприлюднили на порталі Media Centre The Lott. Жінка зізналась, що коли отримувала лотерейний квиток у подарунок, здивувалась, адже її чоловік вкрай рідко випробовував своє везіння в цьому. Коли ж він вручив скромний сюрприз, зазначив, що зробить свою кохану щасливою. І так і сталось!

Цікава історія Мільйонерка роками працювала в магазині, щоб надихнути своїх дітей

5 вересня в Австралії оголосили 4 переможців лотереї. Жінка перевірила свій квиток, відсканувавши QR-код та побачила, що виграла 13 доларів. Та потім вона додивилась до інформації на екрані та побачила, що стала володаркою 4 мільйонів.

"Я готувала вечерю, коли починалось оголошення результатів. Завантажила додаток, відсканувала код… і не могла повірити своїм очам! Я просто сиділа і перевіряла, чи це правда… Це мій чоловік подарував мені квиток на день народження. Ми не так вже й часто граємо, з якоїсь причини він зайшов в магазин і купив саме його. Мабуть, він просто опинився в потрібному місці в потрібний час", – розповіла новоспечена мільйонерка.

З міркувань безпеки імена австралійців, які виграли мільйонні статки, не розсекречують. Водночас журналісти поцікавились, на що ж подружжя планує витратити кошти. І забаганки пари є абсолютно буденними: жінка хоче оновити інтер'єр кухні та влаштувати сімейний відпочинок. Однак у мандрівку пара вирушить після закінчення пандемії коронавірусу.

"Я хотіла зробити це з того часу, як ми переїхали в цей будинок. Мені треба було б 15 років, щоб назбирати стільки грошей. Хтось може подумати, що, маючи 4 мільйони, я куплю новий будинок, але я думаю, що почну з абсолютно нової кухні", – додала вона.