Так вважає психологиня Олена Вайс. Власні поради, що робити у випадках, коли ваш чоловік фліртує з іншими, вона написала в інстаграмі.

Цікаво Чому жінки зраджують: психолог назвав три головні причини

Головною порадою є те, що з коханим варто відверто про це поговорити. Але розмовляти можна по-різному, зокрема є два варіанти:

  • "Ти мене бісиш, бо фліртуєш з іншими".
  • "Милий, мені боляче це бачити, я почуваюся непотрібною, коли ти так робиш. Я не можу собі дозволити зробити те саме, ти ж мене любиш".

Чим відрізняються ці дві фрази? "У першому варіанті жінка, як матуся, позбавляє партнера свободи вибору. Що нормальний хлопчик скаже в такому випадку? Він просто буде робити це їй на зло, тому що він дорослий і самостійний. У другому варіанті жінка озвучує свої почуття, і далі у партнера є вибір – продовжувати це робити чи ні", – каже психологиня.


Чоловік задивився на іншу дівчину / Фото Led-style

Якщо чоловік один раз зазирнув на чуже декольте, то в цьому немає нічого страшного. Але якщо флірт демонстративний – чоловік підморгує, присвистує іншим, то це ненормально, і про це варто сказати. Поясніть, що подібна поведінка є некоректною і якщо нічого не зміниться, ви підете.

За словами Олени Вайс, дуже важливо навчитися говорити свої прохання з позиції свободи. Адже це дає вибір вашому чоловікові: прийняти вашу сторону чи піти за своєю.

Читайте також 7 типів жінок, від яких тікають всі чоловіки

А також це дає вибір вам: якщо він не приймає ваше прохання, запитайте себе: "Навіщо мені чоловік, який робить мені боляче після того, як я йому це сказала?". Відповідь на це запитання поставить вас перед ще одним вибором: прийняти його волю фліртувати з жінками або ні. Але флірт точно не піде відносинам на користь", – додає Олена.

Психологиня стверджує, що головним питанням має бути те, чи влаштовує це вас. Важливо завжди опрацьовувати свою внутрішню цінність, адже коли жінка відчуває власну гідність, з нею перестають відбуватися події, які принижують її.