Адже фахівці наголошують, що маски для малюків до двох років можуть принести більше шкоди, ніж користі, пише видання Motherly.

До теми! В Україні коронавірус виявили у 95 дітей

Згідно з даними Центру контролю за хворобами (CDC) діти до 2 років не повинні носити маски, оскільки вони можуть збільшити ризик удушення.

"Тканинні покриття для обличчя не слід носити дітям молодшого віку, які не досягли 2 років, людям, які мають проблеми з диханням і тим, хто не може зняти маску без допомоги іншого", – йдеться на веб-сайті CDC.


Маски повинні носити діти, старші двох років / Фото Popsugar

До того ж, дитині двох-трьох років важко пояснити, що не варто смикати маску і малюк намагатиметься її зірвати та торкатиметься до обличчя брудними руками.

Чи потрібно дитині надягати маску, щоб вийти на вулицю?

Це залежить від того, ваша дитина старшого віку чи ще маленька. І якщо ви гуляєте на задньому дворі свого будинку, то маску можна не одягати. Але якщо ви ведете дитину в громадське місце або продуктовий магазин, то маску варто одягнути.

Уряд заявив, що люди повинні носити маски, коли вони перебувають у громадському місці, і це не для того, щоб уникнути зараження COVID-19, а щоб не заразити інших людей. Тобто тканинна маска не призначена для захисту людини, але вона може запобігти поширенню вірусу іншим людям.

Важливо! Як убезпечити сім’ю та чи можна гуляти з дітьми: відповіді на питання батьків про коронавірус

Зазначимо, що діти не так часто можуть заразитися коронавірусом, але вони несвідомо можуть бути носіями вірусу. Найкращий спосіб захистити своїх дітей та наших громадян – це тримати дітей вдома, а якщо ви повинні взяти дитину на вулицю, то одягайте їй маску.

Як зменшити ризик захворювання дитини на вулиці

  • Обмежте зайвий контакт з громадськістю.
  • Якщо ви носите дитину на руках, то тримайте її обличчям до себе.
  • Якщо ваша дитина знаходиться в колясці, накрийте її прозорим покриттям від дощу або легкою ковдрою, під якою вони зможуть комфортно дихати.
  • Повернувшись додому, вимийте руки, перш ніж виймати дитину з візочка або коляски.
  • Мийте пустушки дитини, дезінфікуйте ручки коляски та періть речі якомога частіше.


Як користуватися маскою проти коронавірусу / Інфографіка 24 каналу