Канадська кореспондентка каналу NBS Дженіс Маккі Фрейер, яка живе у Пекіні, тижнями їздила по країнах, у яких вирує епідемія коронавірусу, а повернувшись додому, провела у самоізоляції необхідні 14 днів. І весь цей час вона не бачилася зі своєю дитиною.

Цікаво! Мама дозволила своїй 8-річній доньці обирати їй одяг: милі фото ідей від маленької стилістки

Коли вона нарешті змогла повернутися додому, її чоловікові та синові довелося чекати ще 14 днів, щоб уникнути ризику заразитися COVID-2019, яким теоретично могла заразитися жінка.

І коли ці два тижні минули, Дженіс нарешті змогла побачитися з сином. Відео їх зустрічі зафіксував батько дитини, а мама пізніше поділилася ним у твіттері. На кадрах помітно, як хлопчик аж підскакує від нетерпіння, стоячи біля воріт, і кличе матір.

"Мамо, матусю, швидше", – каже він. Щойно жінка виходить за ворота, хлопчик кидається до неї в обійми і не відпускає до самого кінця ролика.

Дивіться зворушливе відео, як мама зустрічається з сином після довгої розлуки:

"Через робочі подорожі, обмеження і карантин у Китаї наша родина була розлучена протягом 49 днів. Так, усім було важко — переживання, рішення, руйнування планів, ізоляція. Наш маленький хлопець тримався хоробро і мужньо. І це точно були найкращі обійми у житті", – написала журналістка під відео.