Проте, за словами адміністратора закладу, дідусь Шелтон був в захваті, тому що дуже любить свою онучку Карлі Бойд.

Цікаво! Через карантин чоловік з плакатом стояв перед вікнами дружини у будинку пристарілих: миле фото

Раніше Карлі десятки разів відвідувала свого дідуся Шелтона в будинку престарілих, але у понеділок, 16 березня, його закрили на карантин та заборонили навіть рідним відвідувати дідусів та бабусь.

Дівчина приїхала до свого 87-річного дідуся, аби розповісти чудову новину. На вихідних біля озера Ваккама у штаті Північної Кароліни їй зробили пропозицію.


"Карлі та її дід дуже близькі та мають особливий зв’язок. Вона весь час приходить до нього і хоче з ним бачитися", – розповів адміністратор закладу.

Карлі Бойд вирішила прийти до вікна дідуся. Тим часом кілька співробітників будинку престарілих зайшли до кімнати Шелтона, щоб повідомити йому про сюрприз.

До теми! Тато знайшов геніальний спосіб навчити дітей мити руки з милом: корисне відео

"Він просто лежав на ліжку і їв морозиво, коли ми сказали, що маємо для нього сюрприз. Я підняв фіранки і Карлі підійшла до вікна і підняла руку вгору, вказуючи пальцем на каблучку", – додав адміністратор.

Шелтон хвилину мовчав і намагався зрозуміти, що відбувається. Але він був в захваті.

Вона показала, що заручилася, а дідусь відповів, щоб вона зайшла до нього. Проте Карлі запевнила, що не може через карантин у зв’язку з коронавірусом. Тоді він підвівся, приставив руку до вікно, і Карлі зробила те саме.


Згодом дівчина почала плакати і сказала, що дуже любить дідуся і він тремтячим голосом відповів, що теж її любить. Карлі пообіцяла влаштувати весілля за рік, коли все заспокоїться і обов’язково запросить діда.