Нещодавнє опитування, проведене компанією Chick-fil-A, показало, що 93% респондентів вважають якісний час, проведений разом з рідними, – єдиним найважливішим елементом у створенні спогадів.

Цікаво! Свято наближається: 8 веселих сімейних традицій, які варто зробити до Нового року

Окрім того, 57% опитаних заявили, що вони пожертвують соціальними медіа, щоб провести більше часу з людьми, про яких вони піклуються, і майже половина (48%) сказали, що готові працювати менше, щоб витрачати більше часу на близьких.

"Ми можемо не пам'ятати, які подарунки ми отримали, але ми можемо згадати, як це було (до прикладу, святкування Різдва) з людьми, яких ми любимо", – додають експерти.

З нагоди цього дослідженя компанія створила різдвяний ролик, який вчить цінувати час з сім'єю. Цей короткий фільм слідкує за дівчинкою Сем, яка хоче провести час зі своєю сім'єю, але її рідні не мають вільного часу.

Згодом дівчинка знайшла "Магазин часу" – чарівний світ, в який вона потрапляє через родинний годинник. Там Сем познайомилася з чарівником, який зрештою дарує їй те, про що вона мріяла весь час: можливість зліпити сніговика разом зі свією сім'єю.

Дивіться різдвяний ролик про важливість часу з сім'єю:

Цінуйте своїх рідних і не забувайте приділяти їм достатньо часу, вони заслуговують цього!