Добірку цікавих книг для батьків, які допоможуть їм у вихованні нащадків, опублікували на сайті stb.ua. У цих творах можна не лише знайти відповіді на питання, що вас цікавлять, а й дізнатися багато нового про спілкування з дітьми, як сприяти досягненню їхнього успіху у житті тощо.

Читайте також 7 речей, які не варто робити батькам у присутності дитини

Книжки про виховання дітей

  • Дмитро Карпачов "Як дати дитині все без грошей і зв'язків"

Батьки прагнуть, щоб їхні діти мали все найкраще. Проте у багатьох нема коштів та потрібних контактів для забезпечення хорошого майбутнього. Автор книжки дав декілька дієвих порад для виховання дітей. Зокрема, ці рекомендації допоможуть батькам налагодити комунікацію з дітьми та допомогти їм рости щасливими і впевненими у собі.

  • Памела Друкерман "Французькі діти не плюються їжею. Секрети виховання з Парижа"

Перевага цієї книжки в тому, що у ній йдеться не лише про виховання дитини, а й про вміння орієнтуватися у різноманітних ситуаціях. Авторка розповідає батькам, як виховати щасливу дитину та пояснює, що після народження малюків життя не зупиняється, а лише змінюється на краще.

  • Пол Таф "Як діти досягають успіху"

Автор допомагає батькам зрозуміти, які риси у дітях необхідно розвивати, як формувати їх особистість. За допомогою порад та рекомендацій Тафа стане легше усвідомити, що впливає на майбутній успіх малюка.

  • Юлія Гіппенрейтер "Спілкуватися з дитиною. Як?"

У сучасному суспільстві все важче відбувається комунікація з дітьми. Ця книжка актуальна для батьків, які прагнуть налагодити стосунки з дітьми будь-якого віку.

  • Анна Бикова "Самостійна дитина, або Як стати ледачою мамою"

У цій книжці безліч підказок знайдуть матері. У ній йдеться про те, як навчити дитину робити все самостійно, але при цьому проявляти материнську турботу і любов.

  • Адель Фабер, Елейн Мазліш "Брати і сестри. Як допомогти вашим дітям жити дружно"

У багатьох сім'ях виникають конфлікти між братами і сестрами. Причини виникнення проблем можуть бути різні, проте у кожній ситуації необхідно знайти вихід та налагодити спілкування між братами і сестрами. У цій книжці є багато простих порад для батьків, які допоможуть уникнути конфліктів.

  • Людмила Петрановська "Велика книга про вас і вашу дитину"

У цій праці ви знайдете відповіді на питання: Як допомогти дитині у підлітковому віці? Як діяти у конфліктних ситуаціях? Чому діти капризують та влаштовують істерики? Як виховати впевнену в собі людину?

  • Михайло Литвак "5 методів виховання дітей"

Психотерапевт розповів про виховання дітей різних вікових категорій. Також у книжці порушуються питання спілкування малюків із вихователями та вчителями.

  • Найджел Латта "Перш ніж ваша дитина зведе вас з розуму"

Автор книжки не лише психолог, а й батько двох дітей. Він написав посібник для батьків, які не знають, як впоратися з поганою поведінкою дітей. Ця книга допоможе не лише уникнути проблем у вихованні, а й краще порозумітися з нащадками.