Коли мама Джорджія Карнагі почула про зменшення запасів масок для медперсоналу, вона захотіла допомогти. "Моя подруга – швачка і робить їх для своїх друзів, які є медсестрами", – зізналася жінка виданню Motherly.

Важливо! Як найрідніші люди зустрічаються під час карантину: 20 найзворушливіших фото

Тож Карнагі долучилася до роботи разом зі своїм 5-річним сином Крістіаном. Хлопчик сказав, що хоче допомогти медсестрам, які захищають усіх від вірусу.

Тож вони зібрали необхідні матеріали та пошили макси. Згодом Карнагі опублікувала пост у фейсбуці про домашні маски і їй почали одразу писати. Однією з перших охочих стала сусідка, яка працює медсестрою. Вона взяла маску на роботу і вони сподобалися іншим її колегам, тож жінка попросила в сім’ї ще кілька. Тепер хлопчик з мамою зайняті пошиттям масок.


Хлопчик сам шиє маски / Фото Motherly

Жінка розповіла, що вона вражена бажанням свого сина Крістіана допомагати іншим. "Мій син – дивовижна дитина. Це робить нас зайнятими і робить наші серця щасливими. Кожна наша маска зроблена з любов'ю від дитини. Це також дає йому цікаве заняття, поки він не може йти до школи", –сказала Карнагі.

Мама додала, що 5-річний хлопчик сам малює, вимірює та вирізає форми маски поруч із нею.


Так виглядають маски, які шиє хлопчик / Фото Motherly

Зазначимо, що ці маски не мають медичного рівня, тобто не захищають від коронавірусу. Але вони дуже милі та забезпечують деяку безпеку, принаймні, щоб медсестри не торкалися свого обличчя.