Як повідомляє Washington Post, 51-річна жінка виношує дитину для своєї 29-річної дочки Бреани Локвуд та її чоловіка Арона.

Цікаво Діти, яких жінка всиновила в різний час, виявилися біологічними родичами: мила історія

Адже донька Джулі не може сама стати мамою, адже їхнє подружжя кілька років бореться з безпліддям. Так, у Бреани Локвуд вже було багато викиднів, позаматкова вагітність, багаторазові операції та кілька переносів запліднення ембріона.

Але це дуже фізично і психічно виснажило пару, тому вони вирішили скористатися послугами сурогатної мами. І саме в цей момент 51-річна Джулі запропонувала доньці таку ідею.


Жінка стала сурогатною мамою для доньки / Фото WashPost

"Бреана хотіла бути мамою ще з дитинства. І коли ви бачите, як ваша дитина бореться з безпліддям, ви хочете зробити все, що можете, аби допомогти. Тому після кількох викиднів доньки я вирішила стати для неї сурогатною мамою", – каже Ловінг.

Оскільки у Бреани немає сестер чи друзів, які могли б стати хорошими кандидатами на роль сурогатної мами, то виносити парі дитину запропонувала мама. До того ж, тести показали, що вона для цього чудово підходить.

Тож, у 51 рік Джулі виношує свого онука. І сім’я проводить весь час разом та на даний момент живе разом, тож мама і дочка переживають вагітність разом.


Бабуся виношує власного онука / Фото WashPost

Цікаво, що нещодавно пара дізналася, що в них народиться дівчинка. Полог заплановано на листопад 2020 року.