Спілкування з колишніми – це спогади про хороше, емоції і часто спроби залишитися друзями після розриву. Але така дружба – ідея не з кращих. Видання Lady.Tochka опублікувало кілька причин, чому не варто продовжувати спілкуватися з колишнім партнером.

Цікаво! 5 причин, чому варто закінчити стосунки з другою половинкою

Чому не варто спілкуватися з колишніми після розриву

  • Неможливо побудувати нові відносини

Ваше спілкування не може нести виключно дружній характер. Він/вона не буде підтримувати твої спроби піти на побачення з іншою людиною, а скоріше навіть буде перешкоджати вашим спробам знайти собі хоч кого-небудь.

І це не означає, що колишні хочуть вас повернути. Їм просто потрібно бачити, що ви без них не можете побудувати нові стосунки.


Не ведіться на прохання колишнього повернутися / Фото newsdaily

  • "З колишнім не рахується"

Саме тому, що людина пам'ятає, як їй було здорово з колишнім партнером, вона буде часом користуватися таким спілкуванням в цих самих цілях.

По суті, нічого поганого в тому, щоб переспати з колишнім, немає. Але є невеликий нюанс – це не дасть вам можливість рухатися вперед.

  • Важко пояснити таке спілкування нинішньому хлопцю

Якщо ви з колишнім випадково зіткнулися в супермаркеті через 5 років після розриву і вирішили випити кави – це нормально, але навіть в цьому випадку, у твого нинішнього хлопця можуть виникнути питання.

До теми! 5 причин, чому хлопець хоче повернутися після розставання

Але якщо ви розлучилися нещодавно, але спілкуєтеся більш ніж регулярно, разом вигулюєте собак і у вас виникають думки запросити колишнього з його дівчиною на подвійне побачення в бар – це взагалі не здорово. Знайте межу та приділяйте більше часу своїй нинішній коханій людині.

  • Хворобливі переживання

Не всі розставання схожі на спільно прийняте рішення. Якщо хтось із вас зробив іншому боляче, то зустрічі, спілкування та переписки до 5 ранку будуть лише погіршувати ситуацію, заганяючи вас (або його/її) в емоційну нестабільність. Тому не йдіть на ризики і просто не спілкуйтеся з колишніми.

  • Різні цілі спілкування

Часто люди спілкуються з колишніми, бо мають різні цілі спілкування. Наприклад:

  • Ви хочете повернути його, а він хоче вбити час;
  • Він хоче повернути вас, а вам просто хочеться пом'якшити розставання;
  • Ви просто час від часу проводите ночі разом.