Згідно з дослідженням, невірність є головною причиною розлучень між подружніми парами, пише видання Allwomentalks.

Цікаво! 5 причин, чому варто закінчити стосунки з другою половинкою

Але чому саме партнери вирішують зрадити кохану людину? Нижче наведено чотири основні причини.

Чому люди зраджують один одного

  • Зникло чи зменшилося почуття кохання

Зменшення кохання – це найочевидніша причина, чому людина може вирішити зрадити кохану людину. Адже іскра в романтичних відносинах швидко згасає, тому коли з’являється рутина, пара може менше цікавитися один одним та шукає щастя «на стороні».

Зазначимо, що не завжди означає, що ви не любите свого партнера і розійдетеся. Більшість закоханих залишаються разом через стабільність та безпеку, які пропонують ці відносини, незважаючи на відсутність романтичних почуттів один до одного.

  • Можливість та обставини

Обставини та певні ситуативні фактори можуть збільшити шанси зрадити другій половинці, навіть якщо це будуть лише швидкоплинні моменти. Окрім цього, це (зрада – 24 канал) може статися через алкоголь чи потребу у фізичній підтримці після травматичної події.


Психологи виділяють чотири причини, чому люди зраджують / Фото Alliance

  • Емоційна перевірка

У всіх людей є "вроджена потреба" відчувати себе зрозумілими та бачити, що їх цінують. Тож, коли люди у стосунках не отримують емоційного підтвердження цього від свого партнера, вони прагнуть знайти це відчуття з іншою людиною.

Простіше кажучи, емоційна перевірка відносин – це потреба бути почутим і визнаним. Він може заспокоїти тривоги і комплекси людини. Цікаво, що емоційна невірність стає навіть більш частою, ніж фізична невірність.

До теми! Які існують зради та чи можна пробачити кохану людину

  • Нудьга

Нудьга – це небезпечне почуття у стосунках, якщо його не тримають під контролем. І хоча відчувати нудьгу цілком природно, через кілька років у відносинах це може "вийти з ладу", якщо нудьга затримується занадто довго.

Так, коли партнери відчувають, що у стосунках не відбувається нічого цікавого, вони часто вирішують заповнити порожнечу в своєму житті, поринувши в інші відносини.