Хоч ми всі дуже змінилися в умовах карантину, але почуття і кохання до другої половинки лишилися такі ж, пише видання Woman.

Цікаво! Як закоханим зберегти стосунки на відстані під час карантину: поради психологині

Романтичні ідеї для пари на карантині

  • Відправити кур'єра з їжею

Це актуально для тих, хто проводить карантин окремо від коханої людини. Адже служба доставки їжі завжди працювала під час ізоляції. Тому ви сміливо можете надіслати дівчині чи хлопцеві її/його улюблену піцу або будь-які інші смаколики. І це точно сподобається вашій половинці.


Кур'єром можна замовити навіть квіти / Фото Ideausher

  • Записати відео з піснею, віршем або танцем у власному виконанні

Ще буде дуже мило та, можливо, навіть смішно, але це ідеальний варіант підняти партнеру настрій і нагадати про себе. Ви можете присвяти йому/їй власну вигадану пісню, вірш, танець, картину, що завгодно. І неважливо, чи буде це зроблено красиво, це в будь-якому випадку це буде момент, коли ви зможете вразити кохану людину.

  • Надіслати любовну записку

Це дуже милий та романтичний жест – надіслати листа. Або можна навіть романтичне СМС-повідомлення. Навіть якщо ви перебуваєте в межах однієї квартири, то можна весело обмінятися посланнями за допомогою вихованців – кота чи собаки.


Надішліть коханій людині любовний лист / Фото Клуб поезії

  • Запросити в онлайн-театр

Зараз в інтернеті можна переглянути будь-який фільм безкоштовно чи навіть знайти трансляцію вистави – це гарні ідеї для романтичного побачення, якщо ви окремо живете. Радимо увімкнути приглушене світло та запастися улюбленими смаколиками, будь-то чіпси, цукерки чи фрукти, або ж навіть випити вина, адже вдома це можна робити не лише в антракті.