За його словами, хлопчик мріє, щоб нужденні родини могли витрачати менше грошей на одяг і більше на освіту своїх дітей, передає видання USA.one.

До теми! МакДональдз в Україні: як бренд став таким успішним та що відомо про гендиректорку компанії

"Я хочу допомогти людям, щоб вони могли заощадити гроші на одязі і створити грошовий запас для накопичення коштів на коледж своїм дітям", — пояснив Обочо Пітерс. Тому цю мрію він здійснив у свій 11-й день народження.

Мати Обочо захоплюється від підприємницького духу свого сина. Вона розповіла, що ідея благодійного магазину народилася близько двох років тому, коли Обочо після перегляду блокбастера "Месники: Війна Нескінченності" захотів більше іграшок, ніж його мати могла собі дозволити..

Тоді 9-річний хлопчик розробив план. "Він сказав мені, що хоче продати весь одяг, який йому більше не підходить, тому йому не знадобляться гроші", — сказала мама Обочо.

З цим його привітав і президент Боро Ерік Адамс. "Я так пишаюся тобою. Я вірю, що це лише початок. Люди у всьому світі побачать це", – сказав Ерік Адамс на церемонії розрізання стрічки.

У хлопчика є ще мрії та цілі. Він хоче поширити свою ідею благодійного магазину по всьому світу і організувати безкоштовні курси фінансової грамотності для жителів свого співтовариства.