Як виникла ідея створювати одяг? Відомо, що все почалося з того, коли 22-річна сестра дівчинки поділилася своїми фотографіями у своєму акаунті в Twitter з описом: "Моїй сестрі лише 10, але вона вже має гідність", передає видання Inspiring Life.

Цікаво! Американка безкоштовно робить зачіски та макіяж безхатнім жінкам: фото перевтілень

Окрім того, дівчина додала до допису тег #FlexinInHerComplexion, що означає – пишатися своєю зовнішністю (в перекладі – #combatentecontraoseucomplexo – боєць зі своїми комплексами). 10-річна Херіс хотіла надихнути цією ідеєю всіх любити себе.

Успіх публікації її сестри не тільки змусив маленьку Херіс почувати себе набагато краще, але й надихнув її на створення власної лінії одягу – "Flexin 'In My Complexion" – як спосіб почувати себе більш захищеним та допомагати іншим, хто від цього страждає.

Задум Херіс полягав в тому, щоб інші люди, які страждають від такого ж психологічного насилля, змогли подолати його і мати впевненість у собі та своїй природній красі.

Моє бачення майбутнього – це кожен має бути самим собою і любити себе зсередини та зовні. Я просто люблю свій колір обличчя, я люблю, ким я є – і всі повинні це робити,
– сказала вона.

Перша партія футболок, за словами Херіс, була розпродана всього за 10 хвилин.

Дивіться лінію одягу від 10-річної дівчинки, яка бореться з расизмом

"Що робитиму далі? Я точно знаю, що буду робити – у найближчі 10 років відкрию власний магазин одягу, щоб я могла поширювати своє "повідомлення" по всьому світу і кожен зміг би мене почути", – сказала дівчинка.