Якщо ваша дитина обожнює динозаврів, то, це може бути свідченням того, що вона дуже розумна. А якщо ж дитина одержима ними та може назвати види цих тварин – то це може бути навіть ознакою геніальності, передає видання Mirror.

Цікаво! Діти розповіли, чому вони прогулюють школу

Результати дослідження Університету Індіани та Університету Вісконсіна виявили, що діти, які мають активний інтерес до динозаврів, можуть мати більш високий рівень інтелекту.

Такі нав’язливі інтереси дітей формують в них низку переваг. Зокрема, посилену наполегливість, покращену увагу та підвищення навичок складного мислення.


Дитина грається з динозавром / Фото Unsplash

Адже зазвичай інтереси дитини швидко згасають. Лише 20% дітей зберігають свої захоплення до шкільного віку.

Чому діти захоплюються динозаврами?

Найбільш вірогідним поясненням дитячої любові до динозаврів є те, що ці гігантські хижі рептилії вимерли понад кілька мільйонів років тому, а отже, не становлять загрози. З ними можна вступати в "контакт" без всілякої для себе шкоди. Тому підвищений інтерес до динозаврів грає свого роду психотерапевтичну роль: існують чудовиська, яких можна не боятися.

Цікаво! Психологи відповіли, який метод найкраще мотивує дітей до навчання

Ще однією причиною може бути те, як малечу вражають скелети динозаврів. Дорослим іноді важко уявити, як ці гігантські чудовиська могли жити на землі, а от діти залюбки фантазують, оживляючи динозаврів у своїй уяві.