Пара одягнула ланцюг 14 лютого 2021, а зняла 17 червня 2021 року в присутності експерта "Книги рекордів України".

Цікаво Прикуті 123 дні: пара, яка з'єднала кисті ланцюгом, оголосила про завершення стосунків

Відомо, що після цього вони планують жити не тільки в різних квартирах чи будинках, а й у різних областях.

Хтось мав поставити фінальну точку цього перформансу. Ініціаторкою була я. Пояснюю це тим, що мені незрозумілі такі почуття, таке кохання. Я не хочу це приймати. Я хочу повернутися у повноцінне життя, хочу займатися своїми справами,
– розповіла Вікторія.

"Думаю, що наша пара стане хорошим прикладом для всієї України й для пар за межами України, що такого не варто повторювати", — додала Вікторія.

Дивіться відео: як з пари знімали ланцюги

Зазначається, що Олександру та Вікторії вдалося побити рекорд, як України, так і світу.

Експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін повідомив, що уважно вивчив ситуацію. Він з'ясував, що у світі взагалі ніхто не сковував себе ланцюгами.

"Не те, що на тиждень – два чи більше. А взагалі не було такого завдання, навіть добу ніхто не проводив такий експеримент, за винятком деяких поліцейських в Америці, яких сковують кайданами, аби зрозуміти, як вони взаємодіють, але це триває не довше доби", — пояснив Віталій Зорін.

Читайте також Розпухли руки і залишилися опіки: пара, яка скувала кисті ланцюгом, розповіла про наслідки ідеї

Чому пара прикувала ланцюгом кисті

Олександр та Вікторія приїхали з Харкова до Києва, де за допомогою зварювання з'єднала ланцюгом кисті рук одне одного. Вони переконані, що зможуть прожити так 3 місяці та здобути рекорд.

Старт спроби зафіксували представники Книги рекордів України. Ланцюг навіть опломбували, щоб пара не могла знімати його потайки.

Дивіться відео, як на пару одягали ланцюг: