• Одяг з натуральних матеріалів

Щоб дитина могла легше перенести спеку, одягайте її у вільний одяг, який складається виключно з натуральних матеріалів. Наприклад, це може бути бавовна і льон. Ці тканини допоможуть шкірі дихати та уникнути теплового удару. Звичайно, обов'язково ще й має бути головний убір, який захистить від агресивних сонячних променів.

Цікаво Задихнулася, перегрілася або викрали: чому не можна дитину залишати одну в авто

• Взуття

Важливо у якому взутті буде дитина. Нехай це будуть відкриті сандалі спортивного плану, можливо на липучках. Забудьте про кросівки та шкарпетки, а також про закрите взуття, що щільно прилягає до ніжки.

• Напої

Дітям, як і дорослим, у спеку особливо хочеться пити. Адже організм потребує багато рідини, щоб не допустити перегріву. Тому варто давати дитині напої: соки, воду, несолодкі компоти. Батькам потрібно носити їх завжди з собою, коли вирушають на прогулянку. Перед тим удома їх можна трохи охолодити.


Більше пити рідини / Фото True Citrus

• Фрукти

Впоратися зі спекою допоможуть і прохолодні фрукти, наприклад, персики, абрикоси, сливи, нектарини, черешня. Їх бажано тримати у холодильнику. Якщо у дитини здорове горло, можна сміливо давати охолоджені фрукти.

Важливо Що не можна забороняти дитині: як батькам встановити межі дозволеного

• Вологе прибирання

Якщо вдома немає кондиціонера, то влітку вікна мають бути завжди відкриті. Через це в будинку накопичується більше пилу, що може подразнювати слизову малюка і провокувати різні захворювання. Аби цього уникнути, варто щодня робити вологе прибирання. Хоча б в тій кімнаті, де грає і спить дитина.